Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac Zabaw

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 132

Plac Zabaw Empty
PisanieTemat: Plac Zabaw   Plac Zabaw EmptyPią Cze 06, 2014 2:53 pm

Plac zabaw mieści się niedaleko lasku i ma niewiele do zaoferowania. Znajdują się tu dawno zużyte huśtawki i wyrzucone opony od ciężarówek. Jedna chybotająca się równoważnia i zjeżdżalnia.
Powrót do góry Go down
Alosza Panjenka
C i e m n o w i d z
Alosza Panjenka


Zamieszkanie : z medium
Liczba postów : 34

Plac Zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zabaw   Plac Zabaw EmptyCzw Sie 28, 2014 11:44 pm

Ałć. Trochę dzisiejszą nocą smutno. Aloszka! Rozpal niebo, rozwesel gwiazdki!
Znów się ta łachudra włóczyła i szukała czegoś wyimaginowanego. Nic w tym dziwnego. Znaczy dziwnego, ale wiecie z jego perspektywy. Zapamiętajcie jedno - perspektywa Aloszki to - ałć. Śmiesznie tak zaczynać jego historię od placu zabaw. Pewnie wiążę się to z pewnym sentymentem.
Ach ciężki utarg dnia powszedniego. Tak jak w młodości, gdy kradł stare opony z placu zabaw mając nadzieję, że tym udobrucha matkę. A tylko szmatą po karku szczenięcym dostał i musiał sobie jakoś z tą oponą radzić. Bardzo ją polubił. Tak to jest, kiedy nie ma się zabawek, ma się wtedy coś więcej. Oponę. Niezwykłą, magiczną.
- Cześć staruszki! - pogłaskał zniszczone opony i usiadł na jednej z nich. - Barbara wygląda od was lepiej. Trochę za bardzo niszczą was tutaj. - Ciekawe, kto w ogóle tu jeszcze zagląda poza opadami atmosferycznymi. Uniósł głowę w górę i patrzył, patrzył, patrzył. Chciał powiedzieć coś, ale zapomniał. Poza  tym pociągnął trzy razy nosem i stanął na równe nogi.
- STÓJ! - zawołał sięgając po amulet, który wisiał na jego uchu, znaczy kolczyk. Trzymając go w dłoni machał jakoby chciał odstraszyć marę.
- Widzę cię - Majestatycznie zarzucił lokiem, przekręcając głowę. - Wiem, że tu jesteś! Dlaczego mnie śledzisz?! - Odparł równie majestatycznie.
Ałć, chyba nie zamknąłem magicznego portalu.
Powrót do góry Go down
https://oleander.forumpolish.com/t135-alosza-panjenka
Mabel Prykhovana

Mabel Prykhovana


Zamieszkanie : Oleander
Liczba postów : 4

Plac Zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zabaw   Plac Zabaw EmptyPon Wrz 01, 2014 6:42 pm

Burek, nazwijmy-z-założenia-tego-bezpańskiego-kundla-Burek, leżał sobie pod krzaczkiem, gryząc kawałek starej kromki chleba, którą znalazł w jednym ze śmietników. Niezbyt się przejmował tym co działo się wokoło niego, ale kiedy tak ktoś znienacka zaczyna ci krzyczeć, to trudno jest nie nastawić uszu i nie zwrócić uwagi. A może to WIEWIÓRKA?! Lepiej mieć się na baczności, bo obiadek może przemknąć i umknąć, a żołądek pusty. Tak więc wlepił te swoje brązowe ślepia i zobaczył Aloszę. Ale Alosza nie był już sam. Na wprost niego stała dziewczyna ubrana w niebieski sweterek zapinany pod samą szyję, zauważmy też, że moherowy oraz w ciemną spódnicę za kolano. Przyglądała się Aloszy z równym zaciekawieniem z jakim Burek szukał wiewiórki, ale że nie znalazł dajmy mu spokój.
- Czy coś ci przypadkiem nie dolega? - zapytała troskliwie Mabel i poprawiła kosz wypełniony kwiatami, jaki niosła oparłszy o biodro. Bo od tego biodra kobiece są, by nosić ciężkie rzeczy, nikt nie zaprzeczy. Może Burek, ale co on o kobietach wiedział. Więcej o sukach. Ostatnio to widział taką jedną z cieczką. Hehe, była zabawa, aż pół ulicy powstawało od szczekania. Na samo wspomnienie Burkowi aż bardziej chlebek posmakował. Oj, posmakował.
Mabel uśmiechnęła się promieniście do Aloszy, co sprawiło że wyraz jej twarzy przybrał naprawdę głupi kształt. Ale Mabel lubiła ten szkopuł. Nikt jej dzięki temu nie brał na poważnie. Była tylko biedną siostrą z koszem kwiatów. Zapewne przygotowania do pielgrzymki.
Powrót do góry Go down
Alosza Panjenka
C i e m n o w i d z
Alosza Panjenka


Zamieszkanie : z medium
Liczba postów : 34

Plac Zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zabaw   Plac Zabaw EmptyWto Wrz 02, 2014 7:27 pm


Alo Aloszka! Zobacz jaka ładna dziewczyna i pieska przygarnia! Burek, to dobre imię dla psa. Burek kojarzy się z ciepłem i sierściatym maluszkiem czujnie śpiącym pod dziecięcym łóżkiem. Wiem, co piszę miałam takiego Burka! Ale Aloszka, niestety nie. Choć psy lubiły Aloszkę. Szczególne te najedzone, wtedy miały się z kim bawić. Psy bogatszych obywateli. Szkoda tylko, że nie zawsze miał okazję do zabawy. Ale Aloszka, to Aloszka, okazji szuka przez całe życie! Niestety Burki mają często krótkie życie jak na skaranie zabawy sierściowej, zawsze coś je pcha pod koła samochodów. I a to dostawa chleba i bułeczek, a to przewóz warzyw. I po Burku. Smutne te nasze Burki. Choć Aloszka nigdy nie widział tych smutnych psich oczu, szczególnie u włóczęg. Może dlatego, że sam był włóczęgą. Taki ich los. Nieco śmieszny, acz zawsze przypłacony jakimś kołem. Tak czy siak bywa wesoło, nawet bardzo. Wierzcie lub nie.
Alosza wciąż w transie szukał siły nieczystej wydobywającej się z portalu. Siły na tyle silnej, że aż zdolnej do śledzenia. Nim jednak odmówił pozdrowienie anielskie i pomachał tym wahadełkiem odwrócił się i bum cyk, cyk!
Twarz, oczy, schludna sukienka. ALO ALOSZKA. K O B I E T A. Aloszka miał lęk przed kobietami, tyle o ile zawsze się z niego śmiały! Także pewnie ten Burek wiedział więcej od niego.
Troskliwy głos kobiety, wbił go w lekkie otumanienie.
- Ach...Nienienienieninie! - Łał Aloszka patrz! Ona ma brwi i oczy, i uśmiech! Ma także sukienkę, całkiem schludną. Ma i koszyk z kwiatami. Przemieszcza się niczym Rusałka. Ale fajnie, co Aloszka? - Ja miewam się całkiem pozytywnie proszę pani! - Uniósł dumnie głowę i ujął jej dłoń. Ach nie tak się nie postępuje! Ściszył głos.
- Ale widzi panienka słodka, c o ś nas obserwuje
Powrót do góry Go down
https://oleander.forumpolish.com/t135-alosza-panjenka
Sponsored content





Plac Zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac Zabaw   Plac Zabaw Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Zabaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Obrzeża-
Skocz do: